Informacija

Girona telefonski brojevi

Girona telefonski brojevi



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Girona telefonski brojevi

Odabrali smo nekeGirona gradski telefoni, što će vam putovanje znatno olakšati.

Tokom putovanja mogu nastati neočekivani problemi, a što niste imali; promjene planova i ruta u kojima morate improvizirati; ili jednostavno treba imati više informacija nego što ih ima ...

Mi to mislimo ovi telefoni mogu biti korisni u bilo kojoj neočekivanoj situaciji.
Telefonski brojevi ureda za informiranje i turizam u Gironi
Girona Glavni turistički ured Telefon972 22 65 75
Telefon Of. Turističke informacije Fira deGirona972 419 100
Telefon Turističke zajednice općine Playa de Aro
972 81 71 79
Telefon Of. turizma Calella de Palafrugell972 611 820
Telefon Of. turizma Banyoles972 575 573
Telefon Of. Turizam u Beguru972 624 520
Telefon Of. za Truismo LLoret de Mar972 365 788
Telefon Of. turizma Blanes972 33 03 48
Telefonski brojevi administrativnih institucija u Gironi

Telefon gradske vijećnice Girona

010 / 972 419010
Pokrajinsko veće Girona972 185 000
PhoneGeneralitat Girona972 223 035
Telefon delegacije vlade Đirone972 069 118
Služba za korisnike potrošača OfficeGirona972 419 025
Girona Transportni telefoni
Zračna luka Girona Costa Brava902 404 704 /972 186 600
Telefon RENFE-FERROCARRILESCATALANES Girona902 24 02 02
Telefonska kompanija Urban Bus EMT Girona972 212 319
Telefonski taksijiGirona972 22 23 22
GiroTaxis Girona Phone972 22 10 20
Telefonska nacionalna uprava za saobraćaj Girona900 123 505
Telefonsko Pokrajinsko sedište za saobraćaj Girona

972 202 950

Girona telefonski brojevi za hitne slučajeve
Telefon za hitne slučajeveGirona112
Girona telefon nacionalne policije091
Girona policijski telefon092
Mossosd'Escuadra Girona Telefon088
GuardiaCivil Girona Telefon062
Girona telefon civilne zaštite935 209 318
CruzRoja Girona Telefon972 222 222
Socijalno osiguranje i telefon za hitne slučajeve SAMUR Girona061
Telefonske ambulanteGirona972 410 010
Telefon vatrogasacaGirona085
Telefonska vozila Depo-dizalicaGirona972 246 155
Telefonska pomoć u Carretera Girona91 742 12 13
Girona telefon900 12 35 05
Otkazivanje bankovnih kartica
Telefon 4 B- VISA Electron - Master Card - VISA902114400 / 913626200
PhoneDinner's Club902401112
Televizirano (VISA-VISA Electron-MasterCard)902192100
PhoneAmerican Express902375637
TelephoneRed 6000915965335
Telefon Madrid Box902246810
Telefon El Corte Inglés901122122


Video: ZOVEMO SLUČAJNE LJUDE NA TELEFON 1 (Avgust 2022).