Rokovi za izazov Odbor vlasnika

We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Rokovi za prigovor odsutnih vlasnika na Skupštinu

ODGOVORI. Umjetnost. 18.2 i 18.3 Zakona o horizontalnom vlasništvu (LPH) odnosi se na pretpostavke osporavanja sporazuma koje je usvojio Odbor, a u vezi s tim oni koji su izostali iz bilo kojeg razloga mogu ih osporiti u u roku od tri mjeseca ili jedne godine, ovisno o slučaju.

Umjetnost. 17.1.8 LPH. Ne spominje nikakvu vrstu izazova, već jednostavno odstupanje koje Zakon dopušta onima koji su odsutni, u onim sporazumima od velikog značaja, kako bi se izbjeglo da se njihov glas, protiv njihove volje, smatra povoljnim za sporazum.

U svakom slučaju, apsolutno je potrebno da izostanak izjavi svoje negodovanje ili odbijanje u roku od trideset dana kako bi se kasnije mogao osporiti, jer se u protivnom njegovo ćutanje smatra povoljnim.

F. Brotons Baldó. Administrator farme

Povezane teme: Pravila za osporavanje sporazuma Upravnog odbora odsutih vlasnika. Izazovite rokove Neslaganje s sporazumima i izazovima.

Srodne temePomovi stanovanja:

• Poziv Skupštine na zahtjev vlasnika
  • Vlasnička ploča
  • Zastupanje supružnika u Odboru

Video: dosta ČUDNI IZAZOVI (Avgust 2022).